KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062277
nr 1306 2277
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
Oljemålning, Vintermotiv. Signerad. Olja på duk, 64x90 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:25:39
10/2 16:37:47
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren